Ödeme Bilgileri

Paket Seçiniz
Anlatım
Türkçe ve Uygulamalı Eğitim
Görüntü
Video Formatında Sesli Anlatım
İçerik
Eğitim Seti (web,mail,saldırı hack teknikleri,whatshApp code)
Notlar:
Kredi kartıyla ödeme yaparsanız indirme linki hemen karşınıza gelecektir. Kargoyla gönderim yoktur, anlık olarak yükleme linki gönderilmektedir. Ödeme yaptıktan sonra Canlı Destek kısmından yazarakda "linki" talep edebilirsiniz.

Eğitim Seti Hakkında Son 10 Müşteri Yorumu

10.08.2020 - Mustafa G.

instagram kodu için almıştım, fakat kod dışında eğitim videolarınında olması iyi oldu. kod işe yaradı, videoları izlermiyim bilmiyorum.


04.07.2020 - Nuri A.

havale ödemesinde kod 3 saatte geldi, kod her hesapta işe yaramıyor bilginiz olsun. İphone x kullanan birinde çalışmadı fakat farklı bir sürüm iphone de çalıştı. Android de sorun görünmüyor.


26.03.2020 - Mustafa G.

Ben ilk aldığımda sadece başlangıç seti vardı,çok işime yaradığını söyleyemeyeceğim çünkü zaten bildiğim şeylerdi yinede yeni başlayanlar için faydalı olabilir. Ödemeyi havale ile yapmıştım fakat indirme linki ertesi gün mail atılmış yani çok bekletmişlerdi fakat "ileri düzey" olan setin yeni eklendiğini gördüm ve kredi kartıyla aldım,ödemeyle beraber indirme linki geldi henüz detaylı bakma şansım olmadı ama gördüğüm kadarıyla çok fazla içerik mevcut. Çok çok iyi diyemeyeceğim fakat bu fiyata piyasada böyle bir arşivi bulamazsınız.


25.03.2020 - Serkan Ç.

Anlatım olarak biraz kafa karıştırıcı fakat yinede hiçbirşey bilmeyen birisi için bile yapabilecek çok şey var


23.02.2020 - Temel D.

Sadece whatshapp için almıştım, bazı telefonlarda çalışmıyor yani resim gitmiyor ama bazılarında çalışıyor. Beğendim fakat destek sağlamıyorlar, alacak olanlar kendileri uğraşıp yapması lazım


17.02.2020 - Hasan K.

Hacker olmak isteyenler için mutlaka tavsiye ederim gayet güzel videolar var içinde. Lütfen kötü amaçlı kullanmayalım!


11.02.2020 - Didem T.

İleri düzey set olanı aldım daha ekonomik olduğu için, bence arşivde olması gereken bir set. Hepsini bitiremedim ama genel olarak iyi diyebilirim. Ödeme yapınca hemen mail atarsanız 2 saat beklemenize gerek kalmıyor bana 5 dk içinde göndermişlerdi.


09.02.2020 - Selim D.

Bence bu seti herkesin kullanması tehlikeli, kimin ne amaçla kullanacağı belli olmaz. Seti hazırlayan firma hackerların nasıl saldırı düzenlediği öğretmek amacıyla hazırlamış ama gördüğüm kadarıyla herkes birbirinin hesabını takip etme derdine düşmüş. Herkes kendi yapacağı işten sorumludur bence dikkat edin.


04.02.2020 - Cenk Turan A.

Full olanı aldım, 4 saat sonra indirme linki geldi, set güzel fakat teknik destek için muhattap bulamıyorsunuz. Arşivde olması gereken videolar var birde herkesin bu seti alması bence tehlikeli. Alacaksanız full seti alın, kenarda bulunsun çünkü full setin satışı bitebilir.


23.01.2020 - Feyza Şener S.

Fena değil, genel olarak iyi diyebilirim.


12.01.2020 - Kemal G.

Hiç bilmeyen anlamayan birisi olarak ben tavsiye ediyorum ama yinede anlamadığım çok fazla yer var. Genel olarak ortalamanın üstünde.


09.01.2020 - Taner A.

Pek beğenmedim ama ileriki süreçte lazım olabilir diye bulunsun diyerekten aldım. İndirme linki için mesaj atarsanız canlı destekten hemen gönderiyorlar.


07.01.2020 - Murat K.

Hiçbirşey bilmeyenler için bence güzel bir set fakat çok fazla zorlandığımız nokta oluyor bunun içinde destek verilirse mükemmel olurdu.